Speaker Profile

Kerrie Finch

CEO

FinchFactor

“Yaratıcılığın Kraliçesi, Network Ninja’sı, Korkusuz İletişimci”

New York, Los Angeles, Londra ve Amsterdam’daki ofisleri ile 11 ülke, 4 kıta ve 8 dil ile itibar yönetimi yapan Finch Factor’ün kurucusu Kerrie Finch markaların sınırlar ötesine geçmesini sağlıyor.

Satın alınan medya veriye dayalı ve sofistike şekle dönüştükçe müşterilerin farkındalıkları artarken markalara daha kuşku ile de yaklaşmaya başladığı ve bu yaklaşımla markaların pazarlama planlarında “Earned Attention” giderek önem kazanıyor. Bir zamanlar marka iletişiminde listenin arka sıralarında yer alan PR, bugün tüketicilerin dikkatini ve saygısını kazanarak değer odaklı ilişkiler kurmanın önemi nedeni ile gündemin en üstüne çıkıyor.

Kerrie SB Istanbul’da, değer odaklı iletişimin sırlarını “Sustainable ROI” için tüketiciler ile uzun vadeli iletişim kurmanın planlarını açıklıyor.

 

2009’da FinchFactor’ü kurmuştur. Popüler bir sunucu, konuşmacı ve moderatördür. Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali’nin ülke temsilcisidir, Creative Social üyesi, Campaign, Brand Republic, The Drum yazarıdır. SheSays Amsterdam kurucusudur, IncludeNow ve ADCN Yönetim Kurulu Üyesidir, Clio Ödülleri, Golden Hammer ve The New York Festival jüri üyesidir. 


“Queen of Creative, Networking Ninja, Fearless Communicator”

Reputation Management Company, Finch Factor has 4 locations in New York, Los Angeles, Londra and Amsterdam, they reach to 11 nationalities, 4 continents and 8 languages they help brands grow across borders.

Kerrie launched FinchFactor in 2009. A sought-after host, speaker and moderator, Kerrie is regularly on stage at events including Cannes Lions, Eurobest and The Next Web. She is a country rep for the Cannes Lions International Festival of Creativity, a member of Creative Social, and contributor to Brand Republic, Campaign and The Drum. Kerrie founded SheSays Amsterdam, is board member of both the ADCN and IncludeNow, and has been a juror for the likes of Clio Awards, Golden Hammer and The New York Festival.