Speaker Profile

Vincent Avanzi

Chief Poetic Officer

The Ink Of The Future

Şiirsel Hümanizm ile pozitif bir geleceği yeniden tasarlıyor..

Vincent Avanzi Markaların Dünyayı değiştirmesi için püf noktaları SB İstanbul’da paylaşıyor!

Vincent Avanzi İlham verici liderlik için: “10 H” Stratejisi ile “‘Dahi Nokta’nı bularak dünyayı değiştirmek için kendini değiştirmek çok kolay” diyor. Geleceği birlikte hayal etmek ve yeniden tasarlamak  için kelimelerin ve hayallerin gücüne eşsiz gücüne doğru  bir yolculuğa hoş geldiniz. Vincent Avanzi nin bu şiirsel oturumu sizi yeni bir ‘’İnsanoğlu Çağı’’na  taşıyacak. Vincent Avanzi ile “The Business Nirvana”sını SB Istanbul’da keşfedin..

 

Vincent Avanzi, Chief Poetic Officer, İlham veren bir konuşmacı, dünya sanatçısı ve The Ink of The Future (La Plume Du Futur) kurucusudur. Fransız gazetesi Les Echos’un gazetecisi, 2 dünya turu, 3 TEDx ve “Harmony and The Genius Spot of Mankind” dahil olmak üzere 5 kitabın yazarıdır. Microsoft’un eski işletme müdürü ve şiircilere hayat tutkusu olan changemaker, iş dünyası ile bilgelik, şiir ve adaylık, liderlik ve uyum arasındaki boşluğu kapatmak için “Corporate Poetry” kavramını icat etmiştir. Şimdi, dünyadaki kamu ve kurumsal etkinliklerde, insan potansiyelinin nasıl geliştirileceği ve geleceğimiz için yeni ufuklar tasarlama konusunda ilham verici anahtar notlar, şiirsel konuşmalar ve atölye çalışmaları sunmaktadır. Aynı zamanda “şiirsel marka kimliği” konusunda danışmanlık yapmaktadır ve kuruluşların amaçlarına uygun sürdürülebilir sloganlar bulmalarına yardımcı olmaktadır.

“Şu anda doğru olanı yapamazsak, gelecekte bizim için geriye ne kaldı?”


He is redesigning a positive future with poetic humanism..

Find your Genius Spot to change/embrace the new world, change yourself to change the world, with the 10 H recipe of inspiring leadership.

 

Vincent Avanzi is a Chief Poetic Officer, Inspirational Speaker, world artist and founder of The Ink of The Future (La Plume Du Futur).  Journalist for the french newspaper Les Echos, he is the author of 2 world tours, 3 TEDx and 5 books including “Harmony and The Genius Spot of Mankind”.  Former business manager and changemaker with a life passion for poetry, he invented the concept of “Corporate Poetry” to bridge the gap between business and wisdom, poetry and prospective, leadership and harmony. He is now delivering inspiring key notes, poetic speeches and workshops on how to develop the human potential and design new horizons for our future, in public and corporate events across the world. He is also a consultant on “poetic brand identity” and helps organizations find sustainable slogans aligned with their purpose.  

“What’s left for us in the future if we can’t do what’s right in the present?”